Pomoc dla użytkowników UPS WorldShip

Na potrzeby użytkowników programu UPS WorldShip służącego do generowania przesyłek kurierskich przygotowaliśmy specjalną wersję programu systemowego o nazwie gethostip.exe, które jest wykorzystywane przez w.w. WorldShip'a.

Problem z gethostip.exe - nie można wysłać paczek programem UPS WorldShip

Ci, którzy wysyłają paczki za pomocą tego programu na pewno znają uciążliwą usterkę powodującą niemożność wysłania raportu na serwer UPS gdy coś się zmieni w systemie Windows. Ściślej problemy zaczynają się gdy zostaną pobrane i zainstalowane poprawki środowiska .NET Framework - wtedy system UPS Worldship próbując wysłać raport - zgłasza błąd w module getiphost.exe.

Dziwny przypadek

Według dostępnych nam danych usunięcie problemu to kompletna reinstalacja programu UPS WorldShip albo kompletna reinstalacja środowiska .NET Framework. Według nas żadne z tych rozwiązań nie jest adekwatne dla poważnej firmy...

Usunięcie przyczyny błędów związanych z gethostip.exe

W celu uniezależnienia się od aktualizacji Windows oraz środowiska .NET Framework proponujemy zastąpić oryginalny program gethostip.exe naszą wersją. Cena licencji on-site wynosi jedynie 10zł.